\r\n", "interactionStatistic": [ { "@type": "InteractionCounter", "interactionType": "http://schema.org/CommentAction", "userInteractionCount": "0" } ], "publisher": { "@id": "#organization" }, "mainEntityOfPage": "https://engare.net/online-source-workshop/" }

فایل صوتی کارگاه کار با منابع علمی آنلاین

ابن برنامه به همت انجمن علمی تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد.

0

  کارگاه کار با منابع علمی آنلاین روز سه‌شنبه ۸ خرداد ۹۷ در سالن ارشادِ دانشکده علوم اجتماعی علامه طباطبایی برگزار شد. این کارگاه به توسط انجمن علمی تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شده‌بود و دو تن از اعضای شورای مرکزی انجمن، آقای آیدین محمدی و آقای علی‌رضا چمن‌زار تدریس آن را به عهده داشتند.

در این کارگاه، ابتدا به معرفی سایت‌های رایگان داخلی و نحوه جست‌و‌جو در آن پرداخته‌شد و در ادامه سایت‌های طرف قرارداد داخلی و خارجی با دانشگاه علامه طباطبایی نیز معرفی شد.

در ادامه بحث سایت‌های Open Access (OA) دسترسی آزاد بین‌المللی و مخازن دانلود مقاله و کتاب مانند Libgen و Sci-Hub را نیز معرفی شد. بخشی از کارگاه را نیز به آموزش نحوه راه‌اندازی ایمیل دانشگاه و کاربردهای آن و نحوه دسترسی به سایت‌های طرف قرارداد دانشگاه با VPN پرداخته شد و در پایان نرم‌افزارها و سایت های مورد نیاز دانشجویان معرفی شد.

فایل صوتی کارگاه را در همین یادداشت بشنوید و در ادامه دانلود کنید  و جزوه منتشر شده در کارگاه را نیز می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

 

دریافت فایل صوتی

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد